Îmbarcați-vă într-o călătorie înduioșătoare în Moldova, unde veți oferi îngrijiri esențiale direct familiilor care se luptă să aibă acces la servicii. De asemenea, veți avea ocazia să livrați copiilor cizme de iarnă esențiale, pentru ca aceștia să aibă protecția de care au nevoie în timpul lunilor de iarnă. Experimentați căldura ospitalității moldovenești în timpul vizitelor la domiciliu și patrimoniul cultural bogat al țării. Alăturați-vă nouă și faceți o diferență care va fi simțită în anii următori.